15 marca 2018 / by Gargamel115 / Artykuły biurowe, Bez kategorii, coach, klimatyzacja, motoryzacja, ogrody wertykalne, pomoc, psycholog, psychoterapeuta, rzucanie nałogów, samochód, terapia, Uncategorized, wyposażenie biurowe, wyposażenie wnętrz / No Comments

Nowoczesna aranżacja przestrzeni wspólnej

Jak przyciągnąć potencjalnych klientów, to pytanie przed którym staje obecnie wielu deweloperów. Jak zawsze kupujący biorą pod uwagę dogodną lokalizację, dojazd i cenę. Bardzo ważny jest też oferowany standard wykończenia zarówno mieszkań, jak i całego osiedla.

Klienci chętnie oglądają już zrealizowane inwestycje, a nie przysłowiową dziurę w ziemi, gdzie tylko wyobraźnia może podpowiedzieć, jak będzie wyglądało wymarzone gniazdko.

Warto przyłożyć się do odpowiedniego i atrakcyjnego zaaranżowania przestrzeni wspólnej. Zadbane trawniki, planowane nasadzenia wytyczone alejki i podjazdy, wszystkie te elementy mają wpływ na pierwsze wrażenie, które jest kluczowe przy podejmowaniu decyzji. Choć wiele osób twierdzi, ze podejmuje decyzje pod wpływem przemyśleń, szczególnie tak ważnych jak zakup mieszkania, to jednak w praktyce liczą się pierwsze odczucia.

Osoby decydujące się na mieszkanie w bloku, nadal chciały by mieć poczucie mieszkania w kameralnym i odprężającym otoczeniu. Nastrój taki można stworzyć dzięki specjalnemu oświetleniu osiedla. Latarnie z ciepłym światłem, lampki w okresie świątecznym czy kostka brukowa led pomogą stworzyć odpowiednią atmosferę. Nowoczesne i funkcjonalne za dnia, wieczorem osiedle zamieni się w uroczą enklawę wypoczynku. Dając poczucie mieszkania w małej wspólnocie.

Dzięki takim zabiegom można sprawić, że teren osiedla będzie ulubionym miejscem wieczornych spacerów, lokatorzy chętnie będą korzystali z balkonów i loggi, oraz terenów rekreacyjnych. Będzie to zachęcało budowania sąsiedzki relacji i sprzyjało samopoczuciu wszystkich lokatorów.

Oświetlenie zniechęci też potencjalnych wandali i ułatwi pracę ochronie osiedla. Alejki oznaczone w nocy świecącą kostką brukową led będą dużym ułatwieniem dal służb publicznych takich jak np. karetki pogotowia, czy śmieciarek zimą. Dzięki temu unikniemy niszczenia trawników i krawężników przez niewłaściwe parkowanie. Mogą też służyć do wyznaczenia miejsc parkingowych. Przyczyniając się do wygody mieszkańców.